פרימורדיאל

המזון מכיל בשר טרי של בקר, עוף ודגים  שאיכותו מתאימה לתצרוכת אדם, פירות, ירקות וצמחי מרפא. המזון אינו מכיל דגנים.

למשפחת גמברלי, מייסדי החברה, יש גם מפעל לעיבוד בשר טרי ומחלקה מיוחדת לעיבוד  דגים טריים המיועדים לתצרוכת אדם . זהו מפעל מתקדם העובד באוטומציה מלאה והוא ממוקם בסמוך למפעל לייצור המזון לחיות המחמד והוא שמספק את סוגי הבשרים השונים למפעל ליצור המזונות.

כל חומרי הגלם למזונות נבדקים בקפידה בכל שלב ושלב של היצור. נוהלי הבטיחות של תהליכי הייצור ובדיקת טיב המוצר המוגמר קפדניים ביותר . החברה מחזיקה באישורים הבינלאומיים : ISO 22000 , IFSFOOD המעניקים לצרכנים אחריות מלאה על המוצרים.

אנרגיה ירוקה – כבוד לטבע ולסביבה

מיסטר פט משתמשת באנרגיית פאנלים סולאריים  המספקת כמעט את כל תצרוכת החשמל שלה.האוויר והמים ששומשו בתהליך הייצור עוברים סינון על ידי מערכת פילטרים וחוזרים נקיים לטבע.

חברים של בעלי חיים

המזונות שמייצרת החברה  נבדקים על ידי חקלאים מנוסים מהסביבה שמאכילים בהם את הכלבים והחתולים שלהם ונותנים לחברה חוות דעת ונתונים.

רק רכיבים טבעיים

מיסטר פט בודקת ומוודאת שכל הירקות והפירות בהם היא משתמשת לא עברו הנדסה גנטית. הבשר מגיע מבעלי חיים שגודלו על הקרקע או באחו או בנהרות, בגידול הומני בלבד. כל תהליכי הייצור משתמשים באנרגיה ירוקה.

גישה הוליסטית

המזון מכיל עשבי מרפא ותמציות צמחים לבריאות הגוף והנפש.

מזון טבעי ובריא

המזון מכיל 100% רכיבים טבעיים, הוא אינו מכיל דגנים , הוא דל בפחמימות והמדד הגליקמי שלו נמוך .

המזון  מכיל פרוביוטיקה ונוגדני חימצון טבעיים.

 טעימות נפלאה ונעכלות גבוהה

המזון מכיל 70% בשר ומתוכו 35% בשר טרי מובחר, לכן טעימותו נפלאה. הבשר מבושל באדי קיטור בלבד  תהליך זה שומר על מבנה החלבונים ומבטיח את זמינותם.

המזון המצטיין לשנת 2021- QUALITY AWARD

כהוכחה ליצירתיות התהליך, עיבוד חומרי הגלם ואיכות המזון  קיבלה חברת מיסטר פט את ההכרה הגבוהה ביותר בתחום האיכות לשנת 2021 למותגים פרמורדיאל  – PREMORDIALו-וויברה VIVRE

“QUALITY AWARD 2021”

פרימורדיאל ללא דגנים לכלבים וחתולים

חברת מיסטר פט נוסדה באיטליה בשנת 1995 על ידי משפחת גמברלי (Gambarelli).

החברה ממוקמת בעמק פרמה (Parma Valley) הקרוי גם “עמק האוכל האיטלקי”, זהו אזור בו תרבות האוכל מושרשת באורח חיי התושבים והמזונות וחומרי הגלם שלהם מופקים מהסביבה הטבעית שבאזור.

חזון החברה עם הקמתה היה לייצר  מזון לכלבים ולחתולים שיהיה מאוזן ובריא, 100% טבעי ושיאפשר להם לחיות חיים ארוכים בבריאות טובה. כדי לממש את חזונה, החברה משתמשת בחומרי הגלם המשובחים מהאזור בהתאם לגישה הרווחת בעמק האוכל, תוך שמירה מרבית על איכות הסביבה.

מוצרים

Store Locator

מצא את המותג פרימורדיאל בחנות הקרובה לביתך

מותגים נוספים

Contact us

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    שירות לקוחות: 1-800-40-30-20 | מייל: [email protected]

    בניית אתר קטלוג