קרוקקס

קרוקקס וולנס הוא מזון כלבים יבש מלא ומאוזן, המיוצר על ידי מותג המזון לכלבים וחתולים Mr. Pet. המזון פותח על ידי צוות מומחים וטרינריים ותזונאים, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ובטיחות.

קרוקקס וולנס מכיל מקורות חלבון באיכות מעולה מבשר טרי נבחר, על בסיס הערך הביולוגי הגבוה של החלבונים. בנוסף, המזון עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיוניות לבריאות הכלב.

אחריות סביבתית

במיסטר פט אנו פועלים מתוך מחויבות עמוקה לשמירה על הסביבה ומשאביה. אנו משתמשים בפאנלים סולאריים כדי לספק את מלוא צריכת החשמל במפעל הייצור שלנו, ובכך אנו תורמים להפחתת זיהום אוויר ושימור הטבע.

רכיבים טבעיים באיכות מיטבית

אנו מקפידים להשתמש אך ורק ברכיבים טבעיים 100% בייצור מזון הכלבים שלנו. הבשר מגיע מבעלי חיים שגדלו בתנאים הומניים ובסביבה טבעית, תוך שמירה על טעמים עשירים וערכים תזונתיים.

קידום בריאות כוללת

אנו מוסיפים למזון תמציות צמחים ועשבי מרפא שתורמים לחיזוק מערכת העיכול והחיסון של הכלב. הפרוביוטיקה ונוגדי החמצון הטבעיים במוצרינו תומכים בבריאותו הכללית של הכלב.

חוויית טעם מעולה

אנו מאמינים שכלב מאושר אוכל טוב יותר. לכן אנו שמים דגש על שימור הטעמים והערכים התזונתיים בכל שלב של ייצור המזון. הודות לאדי הקיטור, הכלב ייהנה מטעם ואיכות מעולים בכל ארוחה.

קרוקקס – מזון איכותי לכלבים מיוצר באיטליה

חברת Mr Pet לייצור מזון לכלבים הוקמה בשנת 1995 באיטליה על ידי משפחת גמברלי. החברה שוכנת בעמק פרמה הידוע בתרבות המזון העשירה שלו. התושבים באזור מקפידים על שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים מן הטבע.

מיסטר פט שמה לה למטרה לספק לכלבים מזון בריא, מאוזן וטעים העומד בסטנדרטים גבוהים. לשם כך, החברה משתמשת במרכיבים טבעיים מעולים מעמק פרמה.

בנוסף, מיסטר פט מקפידה מאוד על שמירת הסביבה כחלק ממחויבותה לבריאות הכלבים ולמען סביבה נקייה. גישה זו מבטיחה מזון איכותי ביותר התורם לרווחת הכלב.

מוצרים

Store Locator

מצא את המותג קרוקקס בחנות הקרובה לביתך

מותגים נוספים

Contact us

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    שירות לקוחות: 1-800-40-30-20 | מייל: [email protected]

    בניית אתר קטלוג
    בודק...