מגליום

מגליום מציעים מזון יבש לכלבים שנוצר ידי מומחים תזונתיים וויטרינרים, תוך שימוש ברכיבים איכותיים וטריים. הבשרים, הדגים, האורז והירקות המשמשים כמרכיבי הבסיס, מועברים דרך תהליכי בישול ואידוי מתקדמים, כדי להבטיח את השימור של הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר.

הסביבה היא האחריות שלנו

אנו בונים כל הפעולות שלנו סביב המחויבות לאנרגיה ירוקה. לכן, במיסטר פט משתמשים בפאנלים סולאריים כדי לספק את צרכי החשמל של תהליך הייצור, ובכך משמרים את הטבע

רכיבים טבעיים ואיכותיים

חשוב לנו לוודא שכל הרכיבים שנכנסים למזון שלנו הם 100% טבעיים. הבשר מגיע מבעלי חיים שגדלים על קרקע באנושיות ובאחריות, תוך שימור טעמים וערכים תזונתיים.

דאגה לבריאות כללית

תמיכה מקיפה באמצעות הוספת עשבי מרפא ותמציות צמחים למזון. הפרוביוטיקה ונוגדי חימצון הטבעיים במזוננו תורמים לחיזוק מערכת העיכול  והמערכת החיסונית.

והטעם מצויין

אנחנו מאמינים במשפט “אוכל טוב, חי טוב”. לכן, אנחנו שומרים על טעימות ואיכות בכל שלב של תהליך הייצור. בשילוב עם אדי הקיטור, אנו מבטיחים שכל הטעמים המעולים והערכים התזונתיים שנמצאים במזוננו והכלב יהנה מכל ארוחה

לוגו מגליום

מגליום מיוצר ע”י חברת חברת מיסטר פט שנוסדה באיטליה בשנת 1995 על ידי משפחת גמברלי (Gambarelli). החברה ממוקמת בעמק פרמה (Parma Valley) המוכר גם בשם “עמק האוכל האיטלקי”. זהו אזור המפורסם ברמות גבוהות בתרבות האוכל, שמושגת באורח החיים והמסורת של התושבים. המזונות וחומרי הגלם שמגיעים מהאזור מופקים מהסביבה הטבעית המקיפה אותו.

החזון המרכזי של החברה הוא ליצור מזון לכלבים ולחתולים שיהיה מאוזן ובריא, בסטנדרט גבוה. על מנת לממש את החזון הזה, החברה משתמשת בחומרי גלם משובחים שנגזרים מהאזור. הגישה הזו משולבת במינון גבוה של שמירה על איכות הסביבה, כדי להבטיח את התמיכה הטובה ביותר לבריאות החיות הרגליים ולסביבה הנקיה שסביבם.

מוצרים

Store Locator

מצא את המותג מגליום בחנות הקרובה לביתך

מותגים נוספים

Contact us

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    שירות לקוחות: 1-800-40-30-20 | מייל: [email protected]

    בניית אתר קטלוג
    בודק...