קצת עלינו

וט-מגן לחיות מחמד נוסדה בשנת 1996 על ידי נירה ברגמן הבעלים והמנכ"ל.

החזון של וט-מגן הוא לשפר ולקדם את בריאותם ואיכות חייהם של כלבים וחתולים, באמצעות שיווק מגוון של מזונות איכותיים והדרכת בעלי הכלבים והחתולים להזנה נכונה, נבונה ובריאה המותאמת בדיוק לצרכיה היחודיים של חיית המחמד שלהם.

במקצועי , אני מיקרוביולוגית קלינית , מוסמכת לחינוך לבריאות ומאמנת אישית בתחום התזונה האינטגרטיבית ואורח החיים הבריא.

גדלתי בבית אוהב בעלי חיים שהיו בו תמיד כלבים וחתולים דרי רחוב שנאספו ואומצו. כיום אני מטפחת בביתי שבכפר כ30 חתולים ו-3 כלבים וכך גם ילדיי כולם (4), מגדלים בביתם חתולים וכלבים.

בהקמת חברת וט- מגן ,מימשתי שני חזונות בחיי ,האחד בתחום המקצועי והשני בתחום הרגשי.

בתחום המקצועי היעד שלי היה לעורר את מודעותם של אוהבי הכלבים והחתולים לכך שתזונה נכונה ואורח חיים בריא חשובים ומשמעותיים לבריאותם של חיות המחמד שלהם בדיוק כשם שהם משמעותיים לבריאותנו והאחריות למימושם מוטלת עלינו – הבעלים שלהם.  בכך בדיוק  עוסקת החברה, אנחנו מייבאים מגוון של מזונות באיכות גבוהה מחברות בינלאומיות מובילות בעולם בתחום ההזנה, ומשווקים אותם לחנויות מובחרות לחיות מחמד, לוטרינרים, למגדלים ולמאלפים. השיווק שלנו מלווה תמיד בהדרכה ובהסברה על הרכב המזון וחשיבות כל רכיב ורכיב שבו ועל דרכים לשמירה על בריאות טובה – כך אנחנו עוזרים לבעלים להתאים את המזון לצרכיה של חיית המחמד שלו גם אם אלו צרכים ייחודיים.

בתחום הרגשי החזון שלי היה  לעזור ככל הניתן לכלבים ולחתולים שלא שפר עליהם גורלם והם עזובים וחסרי בית. אנחנו תומכים בעמותות ובמקלטים לחיות מחמד ומשתדלים לעזור להם ככל הניתן לנו. (קראו באתר שלנו על חברת "אלמו נייצ'ר" ,אותה אנחנו מייצגים בארץ).

חברת וט-מגן עובדת באופן עצמאי בכל התחומים – קידום מכירות, שיווק, הספקה לנקודות מכירה הסברה ותמיכה בלקוחות שלנו- בעלי הכלבים והחתולים.

אנחנו מזמינים אתכם לגלוש באתר שלנו ,להנות מכל המצוי שבו ולבחור לכלב ולחתול שלהם את המזון המתאים להם.

בהצלחה

נירה ברגמן

ננה ונירה ברגמן
ננה ונירה ברגמן

ערכי החברה

אמינות

אהבת בעלי חיים

מקצועיות

המותגים המשווקים ע”י חברת וט-מגן לחיות מחמד בע”מ, נבחרים בקפידה על ידי מומחית לתזונה. תו התקן שלנו מבטיח כי בדקנו את המוצרים והם עונים על קריטריונים של חומרי גלם באיכות גבוהה ונהלי בטיחות קפדניים של תהליכי הייצור. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהחתול והכלב שלכם מקבלים את ההזנה המיטבית שתעניק להם חיים איכותיים, בריאים וארוכים.

Contact us

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    שירות לקוחות: 1-800-40-30-20 | מייל: customer@vet-magen.com

    בניית אתר קטלוג