טייסט אוף דה ווילד PREY

בטבע, התזונה של החתול או הכלב הורכבה בעיקר מהטרף שצדו.
Taste of the Wild PREY – Limited ingredients הם מזונות המכילים רשימה מוגבלת של רכיבים – גישה פשוטה יותר – מזון לחתולים וכלבים המבוסס על התזונה הטבעית שלהם

במהלך שנות תהליכי הביות, הפכו חיות הטרף הפראיות לחברינו הטובים ביותר – הכלבים והחתולים.

 

עם זאת, מחקרים מדעיים מוכיחים כי למרות ביותם, החתולים והכלבים עדיין חולקים את המבנה הגנטי (DNA) של הזאב וחתול הבר, לכן יש להם תאווה מולדת לטעמו של הבשר הטרי וחשוב לספק להם מזון קרוב ככל האפשר למזונות של אבותיהם בטבע הפראי.

 

עם Taste of the Wild PREY, תשביעו את רעבונם של הכלבים והחתולים ותתנו מענה למשיכתם האינסטינקטיבית למזון הטבעי שמתאים להם.

טייסט אוף דה ווילד פריי taste of the wild prey

מזונות טייסט אוף דה וויילד לכלבים וחתולים הם קו מוצרים נוסף של החברה האמריקאית דיימונד – Diamond Pet Food, המיוצרים בארה”ב במפעלים מקצועיים ומתקדמים טכנולוגית.

בחברת דיימונד, מאמינים שלכל חיית מחמד מגיע לקבל את ההזנה הטובה ביותר ולכן החברה מחויבת להשתמש בחומרי גלם איכותיים בלבד.

מוצרים

Store Locator

מצא את המותג טייסט אוף דה ווילד PREY בחנות הקרובה לביתך

מותגים נוספים

טייסט אוף דה וויילד PREY לכלבים וחתולים

במהלך שנות תהליכי הביות, הפכו חיות הטרף הפראיות לחברינו הטובים ביותר – הכלבים והחתולים. עם זאת, מחקרים מדעיים מוכיחים כי למרות ביותם, החתולים והכלבים עדיין חולקים את המבנה הגנטי (DNA) של הזאב וחתול הבר, לכן יש להם תאווה מולדת לטעמו של הבשר הטרי וחשוב לספק להם מזון קרוב ככל האפשר למזונות של אבותיהם בטבע הפראי. עם Taste of the Wild PREY, השביעו את רעבונם של הכלבים והחתולים ותתנו מענה למשיכתם האינסטינקטיבית למזון הטבעי שמתאים להם.

Contact us

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    שירות לקוחות: 1-800-40-30-20 | מייל: [email protected]

    בניית אתר קטלוג
    בודק...