נוטרה גולד

נוטרה גולד הוליסטי הוא קו מלא של מזונות לכלבים ולחתולים. וטרינרים ותזונאים חברו יחד כדי לפתח הרכבי מזונות מלאים ובריאים המכילים בשר טרי כמקור לחלבון, פירות, ירקות, ויטמינים ומינרלים. הרכבים אלה מעניקים למזונות טעם מעולה ונעכלות גבוהה.

כל המזונות של נוטרה גולד Grain-Free מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. מקור החלבון ורמתו במזון נבחרו בקפידה, כך גם לגבי השומן ושאר הרכיבים ההזנתיים. המזונות אינם מכילים תוספות של חומרים משמרים וחומרי צבע, טעם וריח מלאכותיים.

nutra-gold

מזונות נוטרה גולד לכלבים וחתולים הם קו מוצרים נוסף של החברה האמריקאית דיימונד – Diamond Pet Food, המיוצרים בארה”ב במפעלים מקצועיים ומתקדמים טכנולוגית.

בחברת דיימונד, מאמינים שלכל חיית מחמד מגיע לקבל את ההזנה הטובה ביותר ולכן החברה מחויבת להשתמש בחומרי גלם איכותיים בלבד.

מוצרים

Store Locator

מצא את המותג נוטרה גולד בחנות הקרובה לביתך

מותגים נוספים

נוטרה גולד ללא דגנים – לכל שלבי החיים

אנו מאמינים כי כל חיית מחמד בין אם זה כלב גזעי או כלב מעורב, גור כלבים או גור חתולים – כולם ראויים לקבל את התזונה הטובה והמתאימה ביותר עבורם. כל המזונות של נוטרה גולד Grain-Free מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. מקור החלבון ורמתו במזון נבחרו בקפידה, כך גם לגבי השומן ושאר הרכיבים ההזנתיים. המזון משפר את הביצועים, המראה והבריאות הכללית של חיית המחמד שלך, יום אחרי יום. יחד עם המים בקערה, עם נוטרה גולד הוליסטי או Grain Free, הכלב והחתול שלך יקבלו באופן מלא את כל הצרכים התזונתיים שיאפשרו להם לחיות חיים בריאים, מאושרים, פעילים וארוכים.

Contact us

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    שירות לקוחות: 1-800-40-30-20 | מייל: [email protected]

    בניית אתר קטלוג